Skip to content

Classic Rock

8 thoughts on “ Pitat Li Me Dei Zorata - Various - Radio Sofia . Bulgaria (Vinyl, LP)

  1. dimitri from sofia for genidisgioboithetiliboharisi.coinfo Познат градски агент със следобедна музика за теб. ; от редакторите.
  2. eie hallan extendidas snobre various que afectan a esa clase. y!o minguez" en Parraga. visit al sub- DC-6 dola tBranift: Rosa Lima Her- genidisgioboithetiliboharisi.coinfodis de la Cancad Man- Liga de Dama do a Accr.n Cato- i la mitad occidental del haran con el maismo ntusiasmo y secretary tecnico del Ministerio de nandez, Obdu de a I C. Hernandez zon. y otros para.
  3. Dy këngëtaret me origjinë shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa parakaluan në tapetin e kuq të eventit më të rëndësishëm të modës “Met Gala”. Për Rita Orën kjo është hera e katërt që merrte pjesë në këtë event. Këtë vit ajo zgjodhi një fustan ngjyrë ari, duke ekspozuar dekoltenë e saj. Ajo ka pozuar.
  4. Къде да заведа децата? Ето! Представления, концерти, курсове, ателиета, спорт, детски лагери, места за бебета и ученици, разходки извън София, информация за паркове, услуги за деца, рожден ден, занимания през почивните.
  5. Në nisje të emisionit “Zonë e Lirë” gazetari Arjan Çani ka prezantuar Sofinë, por me një ndryshim këtë herë. Ai ka vënë në dukje disa detaje të bukuroshes, siç ishin flokët e mbledhura dhe vendosja e një buzëkuqi më të ndezur. Sipas Çanit, “Sofia” është bërë më e bukur se kurrë këtë mbrëmje, me .
  6. Рекорден брой нови книги и читатели в Регионална библиотека „Христо Ботев” – Враца през година.
  7. КРИСТАЛНА ЛИРА "Кристална лира" за "Фантомът на операта" на Музикалния театър Най-високото отличие на Съюза на българските музикални и танцови дейци се присъжда за върхови постижения в областта на музиката.
  8. Sofia este din Vaslui, are trei luni și suferă de malformații la picioare și mâna dreaptă! Medicii i-au spus mamei că o poate abandona în spital, dar femeia și-ar da și viața să își salveze copilul!.

Leave a Comment